Home / Pramogos, Kultūra / Barai ir Klubai

Barai ir Klubai

Bombay Bar and Music Club

Jei jūs ieškote puikių kokteilių, Romo ar margaritų, tada jūs pakliuvote į reikiamą vietą. Šis baras yra visai netoli nuo Senamiesčio kvartalo ir Dlouha gatvės. Tai didelė salė, kas yra gerai, kadangi savaitgaliais čia susirenka daug turistų bei tarptautinių studentų. Baras yra išdėstytas palei vieną salės sieną ir turi didelį vynų ir alaus asortimentą.

Darbo valandos: Nuo sekmadienio iki trečiadienio – 19:00 iki 04:00. Ketvirtadienį – 19:00 iki 05:00. Penktadienį ir Šeštadienį – 07:00 iki 06:00; website

 

Double Trouble Bar and Club

Tai yra vienas populiariausių rūsio tipo barų mieste ir tai daug pasako dėl didelio tokių vietų kiekio Prahoje. Gan sunkiai surandamas, Double Trouble baras yra tarp Wenceslas ir Senamiesčio kvartalų. Jei jūs mėgstate intymesnę aplinką, ši vieta jums. Čia vyksta šokiai, kurie prasideda nuo vidurnakčio, kada svečiai pradeda šokti ant kiekvieno lygaus paviršiaus, netgi baro. Muziką groja didžėjai nuo pirmadienio iki šeštadienio.

Darbo laikas: pirmadienis – ketvirtadienis – 19:00 iki 04:00, Penktadienį ir Šeštadienį – 19:00 iki 05:00. website

 

The Bar and Books

Kai kurie gyvenimo malonumai yra neįkainojami – žvakių šviesa, gerų cigarų kvapas, pokalbis su draugais, geras brendis kartu su židinio šiluma susijungia su nostalgiška muzika, kuri visiems sukelia prisiminimus. Sveiki atvykę į Bar and Books – kur tokie malonumai yra nuolat patiriami. Baras turi porą adresų –  Mánesova 64, Praha antra netoli Metro A keliaujant į Jiřího z Poděbrad, ir Týnská 19, Praha pirma, Prahos centre. Tinklapis: www.barandbooks.cz

 

The New York Bar at Tretter’s

Šis labai mėgstamas baras yra pora kvartalų nuo Senamiesčio kvartalo. Jo interjeras remiasi Niujorko stiliaus klubo interjerais iš 1930 metų. Ši vieta įdomi dėl savo kokteilių ir ekstravagantiškų klientų. Atvykite čia anksčiau, kad užsirezervuotumėte staliuką arba susisiekite iš anksto. Naktį apsauginiai reikalaus aprangos kodo, taigi būkite pasiruošę ir pasipuoškite. Baras veikia kiekvieną dieną nuo 19:00 iki 02:00. Adresas: V kolkovně Trys, Praha 1; Tinklapis: www.tretters.cz. Metro Stotelė: Staroměstská.

 

Solidní Nejistota (Solid Uncertainty)

Priimantis tik virš 25 metų turinčią publiką, Solid Uncertainty yra lengvas klubas, kuriame muzika groja pakankamai tyliai, kad galėtumėte šnekėti, tačiau čia vyksta ir šokiai. Klubo didžėjus sumiksuos gerą šokio ritmą ir sukurs keletą puikių vakarėlio hitų. Klube yra ugnies raudonumo siena ir baras, kurie yra labai populiarūs tarp vietinių. Esantis už penkių minučių kelio nuo pagrindinės naktinio gyvenimo vietos, Solid Uncertainty yra baras, kurį turite būtinai aplankyti.

Darbo laikas: pirmadienis – penktadienis – 23:00 – 06:00, Šeštadienis ir sekmadienis – 18:00 – 06:00.  website

 

Prahos striptizo limuzinas – Užsisakykite internetu Lincoln arba Hummer limuziną į jūsų viešbutį iš Prahos oro uosto.

 

Other Bars Listing

BaReGo www.mandarinoriental.cz

Blue Light www.bluelightbar.cz

Buddha-Bar Hotel  www.buddha-bar.cz

Bugsys Cocktail Bar www.bugsysbar.cz

Cloud-9 Bar www.cloud9.cz

Club Újezd  www.klubujezd.cz

Čili Bárek www.cilibar.cz

Dirty Dog Cocktail Bar www.dirtydogbar.cz

Duende www.barduende.cz

Fraktál  www.fraktalbar.cz

Hany Bany Bar   www.hanybany.cz  

Hemingway Bar Prague www.hemingwaybar.eu

Jet Set www.jetset.cz

Mad Bar www.madbar.cz

Orange Bar & Café www.orangebar.cz

Solidní Nejistota www.solidninejistota.cz

Ultramarin www.ultramarin.cz

Radost FX www.radostfx.cz

U Sudu www.usudu.cz

Zanzibar www.kavarnazanzibar.cz

Zelena Zahrada www.zelena-zahrada.eu

 

Other Live Music Clubs

Bunkr Parukářka www.parukarka.eu

Chapeau Rouge www.chapeaurouge.cz

Cross Club www.crossclub.cz

Klub Strahov 007  www.klub007strahov.cz

Lucerna Music Bar www.musicbar.cz

Matrix Club www.matrixklub.cz

Meet Factory www.meetfactory.cz

Palác Akropolis  www.palacakropolis.cz

Red Room www.redroom.cz

Rock Café www.rockcafe.cz

Roxy www.roxy.cz

SaSaZu  www.sasazu.com

Styx Smart Club www.clubstyx.cz

Wakata www.wakataclub.org

PAT

Check Also

Populiariausias sportas Prahoje

Čekijos komanda yra daug pasiekusi tarptautinėse varžybose, po 1976 Europos Čempionato laimėjimo ir finalo pasiekimo 1996 metais, bei pusfinalio 2004. Deja, ji iškrito po pirmojo turo Pasaulio rungtynėse Vokietijoje. Naujasis pasižymėjęs žaidėjas yra Tomas Rosicky, kuris pradėjo žaisti Sparta Praha komandoje 1998 metais ir tada perėjo į Arsenalą 2006 metais.