Kulturë/ArgëtimTransporti

Limuzinë me striptiste

Limousine with StripperNjë limuzinë luksoze do t’ju presë në aeroportin e Pragës . Brenda do të jetë një nga striptistet tona për të përmbushur dëshirat tuaja më të thella: mace e zezë e egër, infermiere, nxënëse ose thjesht një zuskë seksi natyrale çeke.

Pas një dolli me shampanjë, striptistja seksi (ose dyshja lezbike) do të fillojë të performojë kërcimin e tyre sensual erotik… pas një fluturimi të lodhshëm, më në fund mund të relaksoheni plotësisht.

Do të jetë një hyrje e mrekullueshme në Pragë dhe një fillim i mrekullueshëm për fundjavën tuaj të festës së drerit në Pragë. Ju madje mund t’i befasoni miqtë tuaj duke mos u treguar atyre për shtesat e striptistëve. Shoferi ynë mund të bëjë një xhiro të shkurtër turistike përreth qendrës së qytetit përpara se t’ju çojë në hotelin tuaj dhe mund t’ju këshillojë për vendet ku mund të vazhdoni festat tuaja, si baret dhe kabaret më të mira.

Transfertat e Aeroportit të Pragës ofrojnë transport të lirë, të lehtë për t’u rezervuar dhe të shpejtë nga Aeroporti i Pragës (Aeroporti Vaclav Havel i Pragës), duke ofruar një gamë të gjerë opsionesh, nga autobusi dhe transporti me kosto të ulët deri te taksi dhe limuzinë private. Rekomanduar në TripAdvisor.

Artikuj të Lidhura

Lexoni gjithashtu
Close
Back to top button