Kulturë/Argëtim

Klubet e natës për të rritur

Adult Nightclubs

Klubet e zotërinjve rreth sheshit Wenceslas

Sheshi Wenceslas duhet të jetë tërheqja qendrore dhe kryesore e kryeqytetit. Në vend të kësaj, është mjaft i rrënuar dhe i zhurmshëm, dhe pas muzgut, është më mirë të mos guxoni fare atje. Skena e klubit të zotërinjve në zonën e qendrës së qytetit pranë sheshit Wenceslas dominohet nga “kabare” gjigante si Darling Cabaret , K5 Cabaret , Hot Peppers dhe Goldfingers , të cilat punësojnë disa qindra vajza të bukura, pa përfshirë vajzat që shkojnë. Kabareja më e madhe në qendër të Pragës, pranë sheshit Wenceslas, ndonjëherë ka deri në 150 vajza në pesë skena dhe në tre bare; të ngjashmet aty pranë kanë rreth 80 vajza për të zgjedhur. Shumë nga klubet e qendrës së qytetit paguajnë dikë për t’ju tërhequr nga rruga dhe në objektin e tyre aty pranë. Këto objekte u shërbejnë kryesisht vizitorëve të huaj dhe, nga këndvështrimi vendas, janë shumë të mbiçmuara, por nga ana tjetër, ato ofrojnë bukuri shumë seksi. Këshilla e fundit është që kur hyni në një klub, duhet të kontrolloni gjithmonë çmimet e shërbimeve dhe pijeve fillimisht dhe më pas t’i shijoni ato. Mund t’ju kursejë një surprizë të madhe kur të arrijë fatura. Disa klube seksi në Ve Smečkách, Melantrichova dhe Skořepka, afër sheshit Wenceslas, rrëmbejnë rregullisht turistët që nuk dyshojnë dhe mund të jenë të rrezikshëm. Ata janë të mbushur kryesisht me vajza të reja ruse dhe çeke. Ky distrikt është ndër vendet më të njohura për festat e drerave britanikë.

Limuzinë me Lap Dancer – Rezervoni Lincoln ose Hummer limo nga Aeroporti. Balona feste, shampanjë.

Klubi i palestrës së natës

Klubi i sapohapur, Night Gym, ofron gjithçka që ju nevojitet: dhoma shampanjë, kokteje të mrekullueshme, zonja mahnitëse, sallone për stërvitje dhe ushtrime, shfaqje të shkëlqyera – dhe e gjithë kjo për një çmim të përballueshëm.

Adresa: Anenská 203 / 1, Praha One.

Dyert hapen në orën 20:00. faqe interneti

Parajsa e ëmbël

Me të paktën njëzet vajza çdo natë në këtë klub për të rritur, ka shërbime speciale në dispozicion dhe përcjellje afatgjatë. Përveç kësaj, ka një bar tiki dhe dhoma me tema themelore. Ata marrin edhe valutë të huaj.

Adresa: Prague 3, Slezska 75, Jiriho z Podebrad, website

Orari: Mesdite deri në 5:00 të mëngjesit

Klubi i Saunës Seksi

Ky klub do ta shijojë mbrëmjen tuaj me një sërë masazhesh dhe një përzgjedhje zonjash. Një tarifë e pakufizuar, gjithëpërfshirëse e vizitës ofron pije joalkoolike, ushqim dhe vorbull XXXL, një sauna finlandeze etj.

Adresa: Ve Smečkách Nineteen, Prague One. faqe interneti

Orari i hapjes: 12:00-05:00.

Kabareja e Sheqerit

Mund të provoni një birrë falas ndërsa shijoni një nga shfaqjet lezbike, autoerotike ose strip që ofrohen në këtë klub. Nëse dëshironi, mund të injektoni pak më shumë emocion në mbrëmjen tuaj me një përzgjedhje prej 7 dhomash – 1 prej të cilave përmban një vorbull. Gjithashtu, netët me tematika të ndryshme i shtojnë më shumë kohën tuaj në klub.

Adresa: Krakovská 25, Prague One.

Orari i hapjes: 19:00-07:00.

Klubi Ekskluziv AAA

Në Pragë, klubet striptizi janë shumë të zakonshme; megjithatë, Klubi Ekskluziv vendos një standard të ri. E hapur së fundmi, ata pranojnë rezervime dhe ofrojnë një zonë VIP, hyrje falas dhe pije mikpritëse. Janë ofruar të dyja vajza të bukura dhe një kalendar ngjarjesh.

Adresa: Vetëm larg qendrës, Šrobárova Six, Prague Ten.

Orari i hapjes: 19:00-04:00, të mërkurën, të enjten 19:00-05:00, të premten, të shtunën 20:00-06:00. faqe interneti

Klubi 600

Një klub kompakt që argëton klientët nga ora 15:00 deri në mesnatë. Ka shumë zonja çeke në gatishmëri për të ofruar çdo ndihmë dhe relaksim që dëshironi.

Adresa: Koněvova Sixty-Six, Praga Three.

Orari i hapjes: 19:00-05:00. faqe interneti

Lotos Club

Ky klub i sapo rinovuar është i specializuar në luks. Ky klub i zotërinjve vjen me vajza të reja, një pishinë dhe madje edhe një dhomë S&M. Kërkoni mbi njëzet vajza çdo natë.

Adresa: Prague 4, Kupeckeho 832, website

Orari: Hapur 24 orë

Neon Club

I kompletuar me shërbime eskorte, striptiste dhe kërcimtare në xhiro, kati i parë përmban gjithashtu lodra seksi me një bar koktej dhe më shumë vajza që kërcejnë në katin e dytë. Nëse ngjiteni një fluturim më shumë në të tretin, do të gjeni edhe më shumë vajza.

Adresa: Prague 2, Balbinova 21, website

Orari: Mesdite deri në 5:00 të mëngjesit

Drita e Kuqe Praha

Ju do të gjeni të gjitha llojet e gjërave që ndodhin në këtë vend të vetëm midis një supermarketi seksi, shfaqjeve të shikimit dhe dhomave të videove. Gjithmonë ka diçka që ndodh në Dritën e Kuqe. Ekziston edhe një dyqan seksi për ata që duan të marrin diçka tjetër përveç suvenireve tuaja të zakonshme në shtëpi.

Adresa: K-1, Prague 7, Bubenske nabrezi, website

Orari: Sex Park hapur 24 orë, dyqane – nga e hëna në të premte 10:00 deri në 19:00, të shtunën 10:00 deri në 15:00

Klubi Laura

Ky klub është shtëpia e striptistëve të shumtë çekë tre netë në javë. Ju gjithashtu mund t’i ktheni ato në një dhomë private nëse e preferoni atë. Në katër netët e tjera të javës, ka ende shumë aksione të vajzave në mënyra të shumta.

Adresa: Prague 3, Jeseniova 166, website

Orari: Mesdite deri në 5:00 të mëngjesit

Një Kadife

Ky klub për të rritur është shtëpia e banjove me flluska, minibar falas, shërbime shoqërimi dhe video. Një telefonatë përpara do të ketë një taksi që ju pret për t’ju çuar në A Velvet.

Adresa: Prague 4, Ve Svahu 13, Vysehrad, website

Orari: Hapur 24 orë

Motra e madhe

Ky është shtëpia publike e parë në internet e Pragës dhe përmban 40 vajza dhe 58 kamera, të gjitha duke u ngarkuar në internet falë 17 transmetimeve video. Ka një 500 CZK, dhe më pas vajzat janë të lira. Ekziston edhe një pishinë, sauna dhe show bar i kompletuar me kërcimtarë. Ka oferta speciale në dispozicion të shtunën dhe të dielën.

Adresa: Prague 5, Nadrazni 46, website

Orari: 18:00 deri në 4:00 të mëngjesit

Një klub 161

Kjo shtëpi e vogël do të ketë nga dy deri në dymbëdhjetë vajza dhe një bar të kompletuar me një shtyllë striptiste. Në katin e sipërm ka katër dhoma dhe një xhakuzi. Përveç kësaj, ekziston një dhomë S&M e kompletuar me shumë lodra. Hyrja gjithashtu falas.

Adresa: Pragë 8, Sokolovska 161, faqe interneti

Orari: e hënë – e premte pasdite deri në orën 6:00 të mëngjesit, të shtunën dhe të dielën nga ora 20:00 deri në orën 6:00

Escade

Ka tridhjetë vajza në skenë çdo natë, si dhe një dhomë të gjerë dhe një xhakuzi për të zgjedhur. Shfaqjet me strip janë gjithmonë të njohura, dhe ka S&M të butë, shërbime për çifte dhe shërbim shoqërimi. Përveç kësaj, ekziston një bankomat në rast se keni pak fonde.

Adresa: Praha 4, Kresomyslova 5, website

Orari: Hapur 24 orë

Kabare Extasy

Extasy do t’ju marrë kudo në Pragë me një telefonatë mirësjelljeje. Ka edhe këpucë me imagjinatë plus masazh, dhoma të shumta dhe një shtrat uji. Ka edhe sesione filmash dhe fotografish.

Adresa: Prague 3, Chlumova 13, website

Orari: e hënë-e premte pasdite deri në orën 6:00 të mëngjesit, të shtunën dhe të dielën nga ora 20:00 deri në orën 6:00

Piper i nxehtë

Ky klub ekskluziv ndodhet pranë disko Duplex dhe vjen me një prezantim profesional. Salla VIP vjen me marka të shumta shampanjësh. Festa gjatë gjithë natës përfshin kërcimtarë ekzotikë, një shfaqje lezbikesh, një shfaqje skenike dhe festa private. Ka hyrje falas, dy për një birrë dhe shumë oferta të tjera.

Adresa: Prague 1, Wenceslas Sq. 21, faqe interneti

Orari: Hapur nga 20:30 deri në 5:00 të mëngjesit

Klube private në apartamente

Studentët Cuddlyfaqe interneti

Sweet Kissesfaqe interneti

Privat Hajewebsite

Top Privatwebsite

Escort69website

SexNo1 – website

Artikuj të Lidhura

Lexoni gjithashtu
Close
Back to top button