Kulturë/Argëtim

Masazhet Erotike të Pragës

Erotic MassagePraga nuk është vetëm mjedisi i përsosur për shëtitje përgjatë rrugëve të bukura, romantike me kalldrëm, ndërsa zbulon pamjet historike në çdo hap, por ofron gjithashtu një sërë përvojash relaksi. Zgjedhja është e madhe, duke filluar nga sallonet tradicionale të masazhit deri te dyqanet e masazheve tajlandeze më të njohura kohët e fundit, ose mund të shkoni edhe më tej në klubet e masazhit erotik/tantrik. Është e rëndësishme të theksohet se shumica e klubeve të masazhit kanë një rregull të rreptë “pa seks”, duke përfshirë oralin. Përkundrazi, ju mund të prisni masazh tantra si një ritual holistik me masazh klasik dhe elementë masazhi erotik tantra. Gjatë një masazhi tantra, do të hasni prekje të ndryshme – për shembull, abdes me lecka të ngrohta, goditje të buta dhe fërkim dinamik. Çdo institucion masazhi ofron paketa të ndryshme masazhesh erotike; për oferta specifike, kontrolloni çdo faqe interneti të listuar.

Limo për Partinë Stag & Hen . Rezervoni online Lincoln ose Hummer Limousine me striptiste nga Aeroporti i Pragës.

Masazh relaksues (masazh erotik Praha)

Masazhet e disponueshme: Masazh afrodiziak, masazh kostumesh, masazh STRIP, masazh erotik “TSUNAMI” i cili intensifikon fuqinë, Masazh mbretëror VIP erotik i kryer nga tre vajza, Masazh erotik i dyfishtë, Masazh efektiv lezbike, Masazh ekskluziv erotik Thai “Three-in-O”. Masazh Imperial SPA me barishte tajlandeze dhe masazh unik GEISHA.

Faqja e internetit: www.erotic-massage-praha.cz

Masazh luksoz

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në sallonin tonë diskret në Pragë, IP Pavlova, ku mund të merrni një relaksim të plotë dhe masazh erotik. Ne ju ofrojmë masazhe erotike, tantrike dhe nuru të të gjithë trupit (kokë, zverk, shpinë, shpinë, krahë, këmbë), si dhe masazh në ijë. Masazheret tona ju ofrojnë masazh trupi, masazh gjoksi, masazh prostate, dush të përbashkët (aqua masazh), vetëkënaqësi dhe kënaqësi reciproke, të kompletuara me kulmin e duarve.

Faqja e internetit: www.masaze-luxury.cz/en/

Masazh Hanka

Lëvdohu nga një masazhatore simpatike, me përvojë dhe seksi. Brenda një mjedisi tematik dhe të këndshëm, do të merrni gjithçka që lexojmë nga sytë tuaj. Ne kemi vetëm një rregull, i cili është – sipas teorisë sonë – shumë më emocionues dhe seksi. Të gjitha shërbimet erotike ofrohen vetëm me dorë.

Faqja e internetit: www.masaze-hanka.cz

Masazh Tantra Pragë

Masazhi Tantra kombinon elemente të teknikave dhe masazheve të lashta tantra-taoiste me një atmosferë rituali sensual, intim që do të rrisë nivelet tuaja të energjisë dhe do t’ju mbushë me eksitim, butësi dhe një ndjenjë vitaliteti dhe frymëzimi. Masazhi Tantra bazohet në një qasje personale, vëmendje të ndjeshme dhe njohuri të thella të punës së energjisë për t’ju ndihmuar të relaksoheni dhe të zbuloni një përvojë ekstatike përmes intimitetit të trupit tuaj.

Faqja e internetit: www.tantramasaze.com

Tantra Patricia

Në studion e masazhit Tantra Patricia në Pragë, ne jemi të specializuar në masazhet tantrike për burra, gra dhe çifte, të cilat i kemi perfeksionuar me kalimin e kohës në metodën e njohur sot, si dhe masazhet taoiste. I gjithë masazhi është një ceremoni dhe prekja është një nga mjetet e komunikimit me anë të së cilës ne mund ta drejtojmë energjinë e krijuar për përfitimin, kënaqësinë dhe rritjen dhe shërimin tuaj personal shpirtëror.

Faqja e internetit: www.tantramassage.cz

Masazhoni në Pragë pa ndalesë

Natyrisht, nuk ka një klasifikim të saktë për masazhet erotike. Por megjithatë, nëse përpiqemi, është e mundur të përcaktojmë format e tij të ndryshme: relaksim përrallor, i cili ndërthur në mënyrë madhështore si erotizmin ashtu edhe masazhin! Kur të hyni në sallonin tonë në Pragë, do të ndjeni menjëherë një shpërthim energjie erotike ndërsa masazhatoret tona të bukura do t’ju takojnë. Më pas, vajzat do t’ju ofrojnë një zgjedhje masazhesh erotike nga një gamë e gjerë masazhesh tërheqëse.

Faqja e internetit: www.massage-prague.com

Lakshmi

Ky është një tempull masazhi tantrik në Pragë. Masazhet tona hyjnë thellë në strukturën delikate të qenies suaj, duke zgjuar energjinë, duke pastruar dhe tonifikuar gradualisht kanalet e energjisë të trupit tuaj të njohura si meridianët, duke sjellë një relaksim të thellë që do t’ju lërë të freskët dhe të gjallëruar. Ju ftojmë në tempullin e kënaqësisë së shenjtë – një oaz harmonie dhe paqeje, ku çdo moment bëhet një dashuri për shpirtin.

Faqja e internetit: www.lakshmi.cz

Masazh Erotik

Ne kryejmë masazhet tona në një studio private erotike në Pragë. Konfidencialiteti është i garantuar. Masazhi erotik fillon me një banjë aromatike të shoqëruar me muzikë relaksuese, e gjitha në prani të vajzës që keni përzgjedhur. Pas banjës, masazhatorja juaj topless do të fillojë masazhin erotik. Ky është një masazh i gjithë trupit dhe varet nga ju se cilat pjesë të trupit dëshironi të masazhoni. Pak para përfundimit të masazhit, vajza juaj do t’ju sjellë në kulm në ekstazë. Masazherët tanë të shkëlqyer në Erotic Massages Pragë mezi presin vizitën tuaj.

Faqja e internetit: www.eroticmassage.cz

Masazh Tantric

Ky oaz tantra do t’ju ndihmojë të lini pas shqetësimet dhe pikëllimet e përditshmërisë suaj plot tension. Ejani këtu për t’u çlodhur plotësisht dhe për të rikuperuar energjinë tuaj. Klubi i masazhit ofron masazh popullor tantra, masazh relaksues dhe masazh romantik, të përshtatshëm për burra, gra dhe çifte.

Faqja e internetit: www.tantraoaza.cz

Dancing Siva (Masazhe Tantrike)

Faqja e internetit: www.masaz-tantra.cz/en

Artikuj të Lidhura

Back to top button